0212 883 14 70
Facebook
Twitter

Hakkımızda

 


Köseoğlu İnşaat, gayrimenkul üretme ve geliştirme alanlarında hizmet veren bir köklü kuruluştur. 1969 yılından bugüne kadar, çok sayıda gayrimenkul inşaatını tamamlamış olan firmamızın, gelişimine ön ayak olan bilgi birikimi teslim ettiği projelerle daha da büyümektedir. Kaliteli işçilikleriyle öne çıkan bu projelerin birçoğu, ülkemizin mimari yapıtları arasında önemli mihenk taşları olmuştur. Yılların verdiği tecrübe ve müşteri memnuniyeti ile güvenli, konforlu, yeşili koruyan, modern projelerimizi hız kesmeden devam ettiriyoruz.

Amacımız uygun koşullarla güvenilir, sağlam yaşam alanları sunmaktır. Konut sahibi yaptığımız siz saygı değer müşterilerimizin güvenlerini kazanmak hedeflerimiz içinde birinci sırada yer almaktadır. Güvenini kazandığımız her müşterimiz bizim için en önemli referans kaynağıdır.

Projelerimizin her aşamasında kullandığımız ürünleri birinci sınıf malzemeden seçmeye özen gösteriyoruz. Bitirmiş olduğumuz yada güncel projelerimizi sizde gezerek kendiniz de sevdikleriniz için en uygun ve ideal konut veya konutlar konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Ve belkide sizde memnun müşteri yelpazemizde yerinizi alırsınız.
 

Saygılarımla,       

Hayrettin Köseoğlu